Connect with us

Lajme

16 aksidente dhe mbi 1200 dënime brenda 24 orëve

Published

on

Princ Caffe Banners

Brenda 24 orëve në Kosovë kanë ndodhur 16 aksidente trafiku, ndërkaq janë shqiptuar më shumë se 1 mijë gjoba

Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se gjatë kësaj periudhe kohore janë shënuar 30 aksidente pa të lënduar, derisa janë shënuar hiç më pak se 1 mijë e 236 tiketa trafiku.

Po ashtu, policia e Kosovës ka arritur të arrestojë 16 persona, në mbajtje 12 kurse në vuajtje të dënimit 1 person./KlinaPress/

KESCO