Connect with us

Lajme

20-vjetori i Policisë së Kosovës, aktivitete në Prishtinë e Mitrovicë

Published

on

Pex Host Big

Me rastin e 20 vjetorit të themelimit, Policia e Kosovës po organizon aktivitete të ndryshme të cilat kanë nisur nga e shtuna dhe do të përfundojnë të premten.

E gjithë këto organizime përgjatë një jave po behën në shënimit të këtij 20 vjetori jubilar.

Sot nga ora 11:00 deri në ora 13:00 do të mbahen aktivitete policore në kryeqytet, saktësisht në sheshin “Zahir Pajaziti”.

KESCO

Po ashtu, do të ketë edhe gara vrapimi në stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë./KlinaPress/