Connect with us

Sport

Zbulohet fanella e re e Icardit

Published

on

SIGMA Banners

Icardi mund të përfundojë në Spanjë.

Duhen ende edhe dy ditë nga mbyllja e merkatos dhe te Interi nuk kanë të ndalur ende. Çështja e momentit është ajo e Mauro Icardit që me shumë mundësi mund të largohet gjatë kësaj merkato.

Ditën sotme lojtari ka hedhur në gjyq klubin zikaltër për prishje imazhi dhe ka kërkuar të ribashkohet me grupin.

KESCO
Ditën e sotme siç raportojnë mediat në Itali, Interi po negocion me Atletiko Madrid për të ardhmen e tij. Oferta e klubi spanjoll është huazim me të drejt blerje për 70 milionë euro.

Palët mund të gjejnë shumë shpejt akordin, por ngelet për t’u bindur Icardi që deri më tani ka refuzuar të gjitha ofertat./KlinaPress/