Connect with us

ShowBiz

A ju duket se e ka tepruar Afërdita me ekspozimin e gjoksit në këtë foto?

Published

on

ART MOTION

Afërdita Dreshaj ka provokuar me postimin e fundit.

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, qoftë nga jeta private, foto me bashkëshoritn apo edhe nga ato kur ushtron në palestër dhe bën atkivitete të tjera.

KESCO

Afërdita muzikën e ka lënë paksa anash andaj edhe po ka kohë që të jetë akoma më aktive në rrjete sociale aty ku u qëndron pranë fansave të cilëve po u mungon në skenë.

Së fundmi e ka publikuar një foto ku tregon gjoksin dhe duket se e ka tepruar paksa.

Ajo dhe bashkëshorti i saj kanë zgjedhur të qëndrojnë në shtëpi në mënyrë të parandalimit të përhapjes së Covid-19./KlinaPress./