Connect with us

ShowBiz

A ju kujtohet Emine Toska? Pas kaq shumë vitesh, këngëtarja publikon këngën e re

Published

on

Mëso shqip – MDIS

Ka vite që nuk e shohim në ekran, këngëtaren dhe aktoren e njohur shqiptare, Emine Toska

Pas kaq shumë kohës, këngëtarja ka vendosur të rikthehet me një projekt të ri, në bashkëpunim me Zyber Avdiun.“Si n’Dubai”, titullohet kënga e re e dyshes, e cila ka ardhur edhe me një klip mjaft atraktiv.

Ndërsa vetëm gjashtë muaj më parë ajo solli projektin “Duro” zemër, por vetëm në versionin audio.

KESCO

Aktorja karrierën e nisi në Teatrin e Gjilanit ku luajti shfaqje të ndryshme./KlinaPress.com/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *