Connect with us

ShowBiz

A ju kujtohet “Trashulluqja e bukur”? Ja si duket tani

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

E mbani mend “Trashulluqen e bukur”? Kështu duket tani.

“Trashulluqja e bukur” ishte një ndër serialet më të shikuara në vendin tonë, shkruan rtv21.

Shikuesit e këtij seriali sigurisht ende i mbajnë mend personazhet kryesore të këtij seriali, ”Valentinën” dhe ”Oreston” të cilët me këto role rrëmbyen vëmendje të madhe.

“Valentina” ishte një vajzë e ëmbël, por në mbipeshë e cila dashurohet në Oreston, një djalë shumë i pashëm dhe ky i fundit dashurohet pas saj. Roli i ”Valentinës” është luajtur nga aktorja, Natalia Streignard e cila tani është 48 vjeçare.

KESCO
Ajo është e martuar dhe ka tre fëmijë. Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të aktores nga përditëshmëria e saj./KlinaPress/