Connect with us

Sport

Adea Pula shfaqet provokuese, kë po e fton me dal sonte?

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Adea Pula është këngëtarja që u bë e njohur për publikun që kur ishte e vogël.

Ajo u bë e preferuara e të gjithë fëmijëve dhe ashtu mbeti për shumë vite, përcjell KlinaPress.

Adea tani është larguar nga skena mirëpo ende vazhdon të jetë shumë e pëlqyer.

KESCO

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shfaqet mjaft provokuese duket se po e fton dikë të dalin bashkë sonte./KlinaPress/