Connect with us

ShowBiz

Adelina është bërë “çokolladë”, do ta “tranojë” burrin e saj 50 vjeçar

Published

on

SIGMA Banners

Ajo me pozat e saj gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Këngëtarja nga Shkupi Adelina Tahiri ka kohë që është distancuar nga skena muzikore, duke i kushtuar më shumë vëmendje familjes.

KESCO

Ajo tanimë është nënë e një djali dhe kjo nuk i ka penguar aspak të ketë një trup në formën më të mirë.

Adelina së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku duket në formën më të mirë duke i ekspozuar linjat trupore në plan të parë./KlinaPress/