Connect with us

ShowBiz

Adrian Gaxha dhe Enur Pakashtica sjellin këngën e re “Ajshe”

Published

on

PEX HOST 728×90

Këngëtari shqiptar, Adrian Gaxha, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

Këtë këngë e ka sjellë në bashkëpunim me prezantuesin e njohur, Enur Pakashtica, projekti i të cilëve titullohet “Ajshe”.

Ky projekt vjen i shoqëruar edhe me videoklip, teksa kënga nis me prezantimin e Enurit.

KESCO

Tekstin e kësaj kënge e kanë shkruar Tonic & Denk nga Panda Music, ndërsa për miksimin dhe masterizimin është përkujdesur Avaxus.

Kjo video atraktive është realizuar nga produksioni Entermedia.

Theksojmë se prezantuesi Pakashtica i ka treguar aftësitë e tij për muzikë mjaft shpesh gjatë emisionit dhe është pëlqyer nga fansat. /KlinaPress/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *