Connect with us

ShowBiz

Adrola Dushi shijon pushimet në Mykonos, shfaqet tërheqëse në imazhet e reja në bikini

Published

on

COVID-19

Adrola Dushi vazhdon të jetë njëra nga femrat më atraktive shqiptare, edhe pse tashmë kanë kaluar disa vite që kur ajo rrëmbeu kurorën e më të bukurës.

Ish-missi shqiptar, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ndërsa ndan më fansat imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Si shumë nga yjet e tjerë të estradës, edhe ajo nuk ka ngurruar që të sjell pamje atraktive nga pushimet, ku si destinacion ka zgjedhur një nga ishujt më luksozë në Greqi, Mykonos.

KESCO

Modelja 25-vjeçare edhe këtë herë vjen mjaft në formë, linjat trupore të së cilës janë për t’u pasur zili.