Connect with us

ShowBiz

Adrola vishet me fustan të gjatë me ‘xixa’, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

Published

on

Shell Banners

Është njëra prej modeleve më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan KlinaPress.

KESCO

Se është njëra prej femrave më atraktive dhe më tërheqëse e dëshmon edhe në fotografinë e fundit që ka postuar në Instagram.

Në këtë foto ajo shfaqet e veshur me e rregulluar me shumë stil./KlinaPress/