Connect with us

Lajme

Afërdita Dreshaj një bjonde kaq e bukur, pas të cilës ‘shkrihet’ hokeisti qek

Published

on

PEX HOST 728×90

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Aferdita Dreshaj ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.Aktualisht, ajo ndodhet për pushime përkrahë bashkëshortit të saj, Jakub Kindl- shkruan Indeksonline.