Connect with us

ShowBiz

Afërdita guxon, shfaqet pa pikë grimi

Published

on

GorenjeKosova

Afërdita Dreshaj guxon të paraitet edhe pa grim.

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj e ka dëshmuar se nuk e ka fare problem të publikoj fotografi ku shfaqet pa u grimuar fare, transmeton KlinaPress.

Në fakt imazhi është realizuar deris ajo po e trajtonte lëkurën në një prej qendrave estetike.

KESCO
Afërdita nuk duket shumë ndryshe pa grim ani pse jemi mësuar ta shohim të rregulluar në fotot që i publikon në Instagram./KlinaPress/