Connect with us

ShowBiz

Afrona do ta bëjë xheloz Bleron, me këtë veshje ka tërhequr gjithë vëmendjen rrugëve të Zvicrës

Published

on

afrona-do-ta-beje-xheloz-bleron,-me-kete-veshje-ka-terhequr-gjithe-vemendjen-rrugeve-te-zvicres
COVID-19

Afrona Dika është një emër tejet i lakuar në mediat rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

KESCO

Mbrëmë ajo ka dalë me shoqëri.

E veshur me setër pinkë dhe të kombinuar me çantë të kuqe e me xhinëse, Afrona ka marrë gjithë vëmendjen me këtë paraqitjet me stil. /ORAinfo/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *