Connect with us

ShowBiz

Afrona si një bukuroshe e vërtetë, Blero do të ‘shkrihet’ nga kjo pamje e saj

Published

on

SIGMA Banners

Afrona Dika është një emër tani shumë i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros, shkruan ORAinfo.

KESCO

Çifti u martuan para pak muajve dhe dasma e tyre madhështore bëri bujë në publik.

Të dy vazhdojnë të jenë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte Afrona ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./KlinaPress./