Connect with us

ShowBiz

Agnesa shfaqet pa pikë grimi, shikoni si ka përfunduar

Published

on

SIGMA Banners

U bë e njohur që në vitin 2004 si Miss Albania dhe tani, Agnesa Vuthaj është tejet e përfolur në publik.

Gjithë këto vite ajo ka qenë pëherë e komentuar me paraqitjet e saj, përcjell KlinaPress.

KESCO

Tani ajo ka hapur një markë të vetën me veshmbathje për femra qe e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’.

Agnesa nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale ku posedon shumë ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga pushimet, e me këtë pamje pa grim Agnesa duket krejt ndryshe./KlinaPress/