Connect with us

ShowBiz

Agnesa Vuthaj vishet me fustan të gjatë, kaq bukur po i rri

Published

on

agnesa-vuthaj-vishet-me-fustan-te-gjate,-kaq-bukur-po-i-rri
Shell Banners

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku, shkruan ORAinfo.
Agnesën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.
Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/