Connect with us

Black

Aksident i rëndë trafiku, ka të lënduar

Published

on

Shell Banners

Aksidentet janë bërë shumë të shpeshta në vendin tonë.

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur pas mesnate në rrugën Xërxë-Rahovec.

Nga ky aksident besohet se ka persona të lënduar.

KESCO

Policia dhe emergjenca janë paraqitur në vendin e ngjarjes.

Indeksonline do ju mbajë të informuar me rastin./KlinaPress