Connect with us

Lajme

Aksident në Hereq të Gjakovës

Published

on

Pex Host Big

Aksident në fshatin Hereq të komunës së Gjakovës. Sioas personave që ishin prezent në vendngjarje, aksidenti erdhi nga shpejtësia e madhe. Të lënduar ka dhe janë transferuar në emergjencë. Sipas RTV Fontana./KlinaPress./
Foto

KESCO