Connect with us

ShowBiz

Aksidentohet Kevin Hart

Published

on

Shell Banners

Aktori-komediani Kevin Hart dhe dy të tjerë u përfshinë në një aksident trafiku në Calabasas, California të dielën herët, sipas një raporti të incidentit të Patrullës në Highway California të marrë nga CNN.

Hart dhe shoferi, Jared Black, pësuan “lëndime të mëdha në shpinë” dhe u transportuan në spitalet e afërt për trajtim, thuhet në raport. Black po ngiste ‘Plymouth Barracuda të 1970’ të Hart, kur ai humbi kontrollin e automjetit, teksa doli nga rruga dhe u rrokullis.

Dy nga tre personat u bllokuan në automjet, ku më pas Hart u largua nga ngjarja për të marrë trajtimin mjekësor.

KESCO

Zyrtarët e patrullës përcaktuan se Black nuk ishte nën ndikimin e alkoolit në kohën e përplasjes. Zëdhënësi i tretë nuk pësoi lëndime thelbësore.

Hart bleu makinën e tipit ‘Plymouth’ në korrik si një dhuratë për ditëlindjen e 40-të të tij. /KlinaPress/