Connect with us

Sport

Aktorja e famshme befason me premtimin e saj për gjysmëfinalen e Kupës së Amerikës

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

E gjithë Peruja në mbështetje të përfaqësueses së futbollit. Shpresat për të bërë mrekullinë në Copa America janë shtuar pas eliminimit të një prej skuadrave favorite, Uruguait. Pengesa e madhe në gjysmëfinale është Kili, fitues në dy edicionet e fundit.

Duhet thyer një tabu, dhe për t’ia dalë mbanë nevojiten edhe stimuj. Aktorja e njohur peruane, Stephanie Cayo, në rast se skuadra e vendit të saj arrin finalen, ofron një puthje për futbollistin që do të shënojë.

KESCO

Një motiv më shumë për lojtarët e Perusë që të tentojnë rrjetën. Ndoshta këtë fat mund ta kenë disa futbollistë. /Supersport/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *