Connect with us

Lajme

Alarmante: Rendi për të blerë miell në mullirin e Babushit bllokon edhe rrugën (VIDEO)

Published

on

ART MOTION

Gjendja e qytetarëve për tu furnizuar me produkte esenciale e në këtë rast me miell po vazhdon të jetë alarmante.

Nga frika për koronavirusin dhe mundësinë që mund të mbeten pa miell qytetetarët u janë vërsulur mullinjëve e marketeve për të furnizuar me këtë produkt.

Në mullirin e Babushit në Ferizaj në një video të dërguar nga qytetarët shihet rendi i makinave i cili pothuajse ka bllokuar edhe njërën korsi të rrugës.

KESCO

Në vazhdim mund të shihni videon e siguruar nga gazeta inFokus./KlinaPress./