Connect with us

ShowBiz

Alba Hoxha provokon keq me të pasmet: Duke djegur ca kalori…

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Balerina Alba Hoxha ka provokuar keqaz ndjekësit e saj pasditen e kësaj të mërkure, duke nxjerr në pah të pasmet e saj.

Ajo ka pozuar duke bërë tërheqje në palestër, ku fundshpina e saj është ngritur dukshëm.

“Duke djegur ca kalori. Kërcim, tërheqje”, shkruan balerina.

KESCO

Kjo fotografi e saj ka marrë komente të shumta, për shkak të pozicionit mjaft provokues të saj.

E veshur me kostum sportiv lejla ngjitur pas trupi, Alba shfaq një trup super në formë dhe të tonifikuar./KlinaPress./