Connect with us

ShowBiz

Albatriti dhe Egzona i kanë dërguar binjakët në park, kaq shumë janë rritur ata

Published

on

Princ Caffe Banners

Këngëtari i njohur, Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë një prej çifteve më të përfolura në publik.

Ata janē martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, përcjell KlinaPress.

KESCO

Edhe pse janë shumë të angazhuar në profesionet e tyre, ata gjithmonë gjejnë kohë të kalojnë me familjen.

Sot, ata i kanë dërguar binjakët e tyre në park e në videon që e ka publikuar Albatriti shihet se ata po rriten çdo ditë e më shumë./KlinaPress/