Connect with us

Sport

Albin Kurti tregon për raportet e tij me Hashimin (VIDEO)

Published

on

Korporata Energjetike e Kosovës Banners

Portieri i klubit futbollistik Vushtrria, Albin Kurti, ka treguar raportet që ka me djalin e axhës së tij, Hashimin, shkruan Gazeta inFokus.

Kurti në një storie të realizuar nga Gazeta inFokus ka folur për Hashimin.

Ai ka thënë se me Hashimin kalojnë shumë mire edhe pse ndonjëherë kanë pasur mosmarrëveshje të ndryshme, por prap se prap mbeten djem te axhës.

KESCO

“Unë me djalin e axhës, Hashimin kena raporte shumë të mira. Ai për momentin gjendet në Gjermani. Është Fizioterapist”

“Sa herë vjen ai në Kosovë dalim shëtisim bashkë. Kemi pasur mosmarrëveshje të vogla, por prap se prap ne me Hashim jemi djem të axhës dhe kemi raporte të mira”, ka thënë Albin Kurti për inFokusin.

Për më shumë shikojeni storien e plotë të realizuar nga Gazeta inFokus me Albin Kurtin./Gazeta inFokus/