Connect with us

ShowBiz

Alesia po i ‘shkrin’ shkëmbinjtë me trupin e saj

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Pushime dhe vetëm pushime.

Alesia Bami, bukuroshja shqiptare Instagramin këto ditë e  ka ngarkuar me fotografi ku ka treguar anën e saj seksi.

E hipur mbi shkëmbinj dhe e veshur me bikine, ajo dukej përvëluese, përpara rrezeve të diellit.

KESCO

Si çdoherë, edhe kësaj radhe vëmendjen e merr gjoksi i saj./KlinaPress/