Connect with us

ShowBiz

Amir Rrahmani në një lidhje me vajzën seksi të showbizit shqiptar? Këto foto i thonë të gjitha

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Futbollistët dhe vajzat e showbizit jo vetëm në Shqipëri janë gjithmonë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë, kjo për shkak edhe të lidhjeve të shpeshta që krijojnë me njëri-tjetrin.

Së fundmi kanë plasur aludimet mbi një romancë mes kapitenit të Kosovës Amir Rrahmanit dhe aktores shqiptare Ana Lika.

Gjithçka ka nisur pas fotove të postuara në rrjete sociale nga të dy protagonistët. Me shumë pak orë distancë dhe nga i njëjti vend, Ana Lika dhe Amir Rrahmani kanë publikuar foto nga qyteti i Nice në Francë.

KESCO

Vetëm kaq ka mjaftuar që të gjithë të flasin për një lidhje të re në horizont pasi pamja nga pas fotos është identike, ndryshimi i vetëm është këndi i kapur./KlinaPress./

Facebook Twitter