Connect with us

ShowBiz

Anastasiya, modelja që e lë prapa Kim Kardashian

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Modelja ruse, Anastasiya Kvitko, e cila njihet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashianit, ka ndezur rrjetin me bikini tanga.

Bukuroshja 25-vjeçare njihet për format e bëshme dhe nuk ngurron që t’i ekspozojë për ndjekësit e saj në rrjetet sociale./KlinaPress./

KESCO