Connect with us

ShowBiz

Anita dhe Ramushi ishim mbrëmë në dasmë, më këtë fustan ajo mori gjithë vëmendjen

Published

on

SIGMA Banners

Anita Haradinaj është gruaja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt.

Përveç si gruaja e kryeministrit, ajo u bë e njohur në publik si gazetare në moshë shumë të re, shkruan KlinaPress.

KESCO

Anita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo mbrëmë ka marrë pjesë në dasmën e djalit të luftetarit të anëtarit të AAK-së Lulzim Kabashit, i cili mbrëmë ka martuar djalin e tij.

E shoqëruar nga burri i saj, Rramushi, Anita ka shkëlqyer me pamjen e saj.

E veshur me fustan të gjatë e me shumë stil, Anita është dukur një zonjë e vërtetë. /KlinaPress/