Connect with us

ShowBiz

Arbenita do ta ‘ҫmend’ Feron me pamjen e fundit, po duket më ‘hot’ se asnjëherë më parë

Published

on

GorenjeKosova

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan KlinaPress.

KESCO

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të ngushtë dhe po duket shumë seksi./KlinaPress/