Connect with us

ShowBizz

Arbenita hap këmbët, përsëri pozë seksi

Published

on

Pex Host Big

Modelja Arbenita Ismajli ka vazhduar edhe sot me pozat e saj provokative në rrjetet sociale.

Arbenita ka kohë që është pjesë e reklamave të firmave të ndryshme të modës dhe fotot e saj provokative.

E dashura e Feros sot ka zgjedhur që ndjekësit e saj në Instagram t’i tregoj pak nga këmbët e saj seksi.

KESCO

Si zakonisht, Arbenita edhe në këto foto duket seksi derisa vazhdon që të përflitet në Kosovë dhe media shqiptare për lidhjen e saj të luhatshme me Feron./KlinaPress./

      

Radio Taxi Roberti Banners
Mëso shqip – MDIS