Connect with us

ShowBiz

Arbenita publikon foton me barkun e rrumbullakosur

Published

on

GorenjeKosova

Modelja e njohur Arbenita Ismajli, e cila është prej kohësh në një lidhje dashurie me reperin Fero, ka publikuar së fundmi në Instastory një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur.

Po të mos ishte për fjalët që modelja shkruan krahas fotos, të gjithë do mendonin se Fero dhe ajo do të bëhen prindër.

Mirëpo Arbenita ka sqaruar se nuk është shtatzënë, thjesht i është fryrë barku pasi ka konsumuar drekën. “Shtatzëni pas dreke”, shkruan modelja krahas fotos./KlinaPress./

KESCO

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *