Connect with us

ShowBiz

Arbenita shfaqet e veshur si ‘kullerkë’, do ta ‘shkrijë’ Feron me pamjen

Published

on

Pex Host Big

Arbenita Ismajli është ndër modelet me të bukura shqiptare.

Bukuroshja shqiptare ka qenë shumë aktive me foto të ndryshme në Instagram gjatë pandemisë së koronavirusit, derisa ka ripostuar foto që ajo i ka realizuar gjatë muajve të kaluar.

KESCO

Sonte ajo ka përzgjedhur që t’i postoi disa foto nga një veshje e zakonshme, por që ajo thekson shumë mirë format e saj, trupin dhe gjoksin.

Arbenita, e cila është edhe e dashura e Feros, është një modele ndër me të njohurat në rrjetet sociale si dhe reklamon firma të njohura në Evropë, të modës, normalisht./KlinaPress./