Connect with us

ShowBiz

Arbenita shfaqet vetëm në të brendshme nga dhoma e gjumit

Published

on

COVID-19

Arbenita Ismajli ka qenë mjaft e pranishme në artikujt e mediave rozë muajt e fundit, kjo për shkak imazheve atraktive të saj, dhe skandalit të fundit.

Modelja, tash kapublikuar një seri fotografish nga dhoma e gjumit ku është shfaqur vetëm në të brendshme dhe gjithë vëmendjen merr gjoksi i saj.

Lidhja e saj me Feron përkundër spekulimeve të shumta është duke shkuar si është më së miri./KlinaPress./

KESCO