Connect with us

ShowBiz

Ariana befason të gjithë me fotografinë e publikuar nga pushimet në Turqi

Published

on

ariana-befason-te-gjithe-me-fotografine-e-publikuar-nga-pushimet-ne-turqi
Mëso shqip – MDIS

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante, përcjell ORAinfo.

KESCO

Ariana e shoqëruar nga Ermali dhe fëmijët e tyre këto ditë po i kalojnë pushimet në bregdetin turk.
E Ariana ka befasuar me postimin e fundit.

Ajo shfaqet e ulur në mes të livadhit. Duket se Ariana është mërzitur nga qëndrimi i gjatë në bregdet, tani po i pëlqen me shumë qëndrimi në natyrë. /ORAinfo/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *