Connect with us

ShowBiz

Ariana dhe Ermali kështu e nisin ditën gjatë kohës se izolimit

Published

on

SIGMA Banners

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana janë ndër qiftet me të dashur për publikun.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

KESCO

E gjatë kohës së koronavirusit, Ermali e Ariana kanë vendosur që ta kalojnë në Brezovicë.

Ata kanë publikuar një foto ku tregojnë se ditën e kanë nisur me vrapim.

Kësisojë ata po dëshirojnë të jenë sa me vital gjatë kësaj kohe. /ORAinfo/