Connect with us

ShowBiz

Ariana shtrihet në livadh, kaq të bukur e ka bërë shtatzënia

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Ariana Fejzullahu tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të katërt.

Gruaja e Ermal Fejzullahut është shumë e njohur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell KlinaPress.

KESCO

Ndonëse është tejet e angazhuar në familjen e saj, Ariana është super aktive në rrjete sociale.

E në prag të lindjes Ariana po publikon foto të ndryshe e duket se shtatzënia po e zbukuron çdo ditë e më shumë./KlinaPress/