Connect with us

Lajme

Arrestohet pasi që sulmon një femër

Published

on

COVID-19

Policia e Kosovës njofton se është arrestuar i dyshuari mashkull i komunitetit ashkali në Lipjan, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën femër nga ky komunitet.

Sipas raporti policor i njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./KlinaPress/