Connect with us

Sport

Arrihet marrëveshja, Inter nënshkruan me yllin e madh

Published

on

PEX HOST 728×90

Inter dhe Manchester United kanë rënë dakord për një marrëveshje kredie për Alexis Sanchez, raporton Sky Sports.

Man Utd do të paguajë 5 milion euro të pagës së Kilianit përpara si pjesë e marrëveshjes, megjithëse Inter nuk do të ketë mundësi të blejë në fund të kredisë, përcjell KlinaPress.

KESCO

Sanchez pritet të arrijë në Itali sot për testet mjekësore./KlinaPress/