Connect with us

ShowBiz

Arta fotografohet para pasqyrës, turpin e saj do t’i dëshironte çdo femër

Published

on

GorenjeKosova

Është e njohur për zërin e saj unik.

Përveç zërit, këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Arta Bajrami, është e njohur edhe për linjat e saj përfekte.

Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e fundit të bëra nga këngëtarja prishtinase.

KESCO

Bukuroshja shqiptare shfaqet shumë elegante me një fustan të gjatë, ku vë në pah linjat perfekte trupore.

“S’ke dite me m’dashte” është projekti i fundit i Artës. Këtë projekt e publikoi më 16 korrik dhe numëron mbi 700 mijë klikime. /KlinaPress/