Connect with us

ShowBiz

Arta Nitaj shfaqet para një Bugati në Dubai, tregon të pasmet

Published

on

Pex Host Big

Aktorja dhe modelja kosovare Arta Nitaj nga mbrëmë është shfaqur në DubaiMbrëmë Arta ishte shfaqur në Dubai në bikine kurse sot ajo është shfaqur para një makine Bentley tepër luksoze.

“Bugatti në shtiklla”, ka shkruar bukuroshja pejane derisa ekspozon të pasmet e saj.

Bukuroshja po ashtu në instaStory ka postuar disa fotografi ku tregon gjoksin e saj seksi, derisa ka ekspozuar edhe format e saj seksi gjatë ushtrimeve në palestër. /GazetaExpress/

KESCO