Connect with us

ShowBiz

Arta Nitaj sjell imazhe ‘të nxehta’ nga plazhi, duke treguar linjat atraktive në bikini

Published

on

Schengen Visa

Bukuroshja Arta Nitaj, është shndërruar tashmë në një nga moderatoret më të pëlqyera të televizionit.

Pas angazhimeve të shumta, ajo duket se më në fund ka gjetur pak kohë për pushime.

KESCO

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Së fundmi, bukuroshja nga Peja ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa imazhe me bikini, të realizuara në plazh.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Arta ka treguar se për të qenë në top formë, është e kujdesshme ndaj ushtrimeve në palestër dhe kjo i ka sjellë asaj një fizik të shkëlqyer.

Ajo e nisi karrierën fillimisht si aktore në “O Sa Mirë” si aktore, më pas si modele dhe tani po e vazhdon si moderatore në RTV Dukagjini. /KlinaPress/

Foto: Arta Nitaj/InstaStory