Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

As Elita nuk i shpëton ‘Tik Tok-ut’, shikoni vallëzimin e saj të rrallë

Published

on

GorenjeKosova

Elita Rudi është moderatorja tejet e përfolur kosovare.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

KESCO

Elita është bërë nënë për herë të parë, e pas lindjes duket se e ka marrë veten dhe po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

E duket se as Elita nuk i ka shpëtuar Tik Tokut, duke bërë kështu një video me këtë aplikacion./ORAinfo/