Connect with us

ShowBiz

As fustani nuk po ia mban gjoksin Afronës

Published

on

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit

Një foto të bukur e ka hedhur në Instagram.

Në këtë foto, Afrona Dika përpos vendin ku pozoi, tregoi edhe bukurinë e saj.

Në Instagram ajo ka hedhur foton ku shihet se kishte veshur një fustan që nuk ia mban as gjoksin.

KESCO

E imazhi i saj i pëlqeu edhe gruas së Medës, e cila i komentoi Afronës, duke i thënë “shumë bukur”./KlinaPress/