Connect with us

ShowBizzi/Ndërkombëtarë

Ava Max publikon klipin e këngës “Kings & Queens”

Published

on

Shell Banners

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Ava Max e ka publikuar klipin e këngës së re, “Kings & Queens”.

25-vjeçarja në këtë klip paraqitet si një mbretëreshë e ulur në një fron, teksa herë pas here vallëzon e këndon, shkruan Gazeta Sinjali.
“Kings and Queens”, është publikuar në kanalin zyrtar të Ava Max në YouTube dhe qysh në orët e para ka marrë komente të shumta pozitive nga publiku./Gazeta Sinjali/