Connect with us

ShowBiz

Avokatja shqiptare djeg rrjetet sociale

Published

on

SIGMA Banners

E njohur për format e saj të shkëlqyera fizike, avokatja Arnida Çapi nuk ndalet së postuari foto “hot” në rrjetet sociale.

Së fundmi, Arnida ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet duke ekspozuar të pasmet dhe linjat e saj trupore.

Kujtojmë që në Zgjedhjet Parlamentare të vitit 2013, ajo kandidoi për deputete në Kuvendin e Shqipërisë, por nuk arriti të fitonte./KlinaPress./

KESCO