Connect with us

ShowBiz

Azra dhe Xhenku të dashur edhe pas serialit? Shikoni si përqafohen kur takohen

Published

on

Schengen Visa

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.

Ai po transmetohet edhe për publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

KESCO

Sigurisht që janë rolet e Azrës dhe Xhenkut ato më të rëndësishmet dhe më të pëlqyerat.

E duket se ata të dy gëzojnë raporte shumë të mira edhe pas serialit dhe mediet turke flasin për një raport më shumë se vetëm miq.

Këtë po e dëshmon edhe fotoja ku ata shfaqen të përqafuar./KlinaPress/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *