Connect with us

ShowBiz

Baby G fotografon të pasmet para pasqyrës

Published

on

COVID-19

Baby G nuk po ndalet së provokuari. Baby G po i kalon disa ditë pushimi në një nga vendet e nxehta.

Nga atje ajo me ndjekësit po ndan fotografi e video nga më të ndryshmet, me të cilat po ngacmon edhe imagjinatën e tyre.

Së fundmi e ka publikuar një imazh në të cilin tregon të pasmet para pasryrës. Baby G shihet e veshur në bikini dhe imazhin me gjasë e ka realizuar në ambientet e hotelit ku edhe po qëndron./KlinaPress./

KESCO