Connect with us

Sport

Barazohet gjithçka në ndeshjen Wolves-Manchester

Published

on

GorenjeKosova

Ka ardhur goli i barazimit nga Wolves në minutën e 55-të te ndeshjes

Pjesa e dytë e takimit të Wolves ishte shumë më e mirë dhe goli i barazimit është një supergol i Ruben Neves në minutën e 55-të.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *