Connect with us

Sporti/Ndërkombëtarë

BARÇA PO KËRKON KLUB TË RI PËR DEMBELEN

Published

on

Schengen Visa

Gjiganti katalunas është i gatshëm ta shesë futbollistin ofanziv francez, i cili nuk ka lënë gjurmë në “Camp Nou” deri tash.

Ousmane Dembele nuk ka lënë asnjëherë gjurmë në Barcelonë, shkruan Express.

Prandaj, gjiganti katalunas po e kërkon një klub të interesuar për ta blerë futbollistin ofanziv.

KESCO

Sulmuesi francez për momentin është i lënduar, por kampioni aktual spanjoll shpreson ta shesë ish-futbollistin e Borussia Dortmundit gjatë verës.

Eksperienca e Dembele në “Camp Nou” është përshkuar me lëndime dhe me formë të zbehtë deri tash.

Barça është dorëzuar dhe nuk e ka ndërmend ta presë më futbollistin e krahut./KlinaPress./